Środki do konserwacji podwozi Novol i Aspen Źródło: www.aspen.biz.pl, www.professional.novol.pl


Konserwacja podwozi Novol Gravit 660


Środek do zabezpieczenia podwozi na bazie bitumów GRAVIT 660 – produkt tworzący mocną, elastyczną warstwę o właściwościach wygłuszających, odporną na uderzenia kamieni.
Zabezpiecza przed wpływem warunków atmosferycznych podwozia samochodów osobowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz pojazdów ciężarowych.
Jest to wyrób odporny na wodę, sól, kwasy i zasady, tworzący powłokę o dobrych właściwościach izolujących, łatwy w aplikacji i nie ściekający.
Na Gravit 660 nie można nakładać innych powłok lakierowych.

Dostępne opakowania:
  • 1L na pistoletKonserwacja podwozi w spray Novol Bitumen


Środek do zabezpieczenia podwozi na bazie bitumów to produkt tworzący elastyczną powłokę odporną na warunki atmosferyczne, słabe zasady i kwasy oraz uderzenia kamieni.
Posiada właściwości dźwiękochłonne i wygłuszające.
Jest to produkt jednoskładnikowy, szybkoschnący o bardzo dobrych własnościach kryjących.

Dostępne opakowania:
  • spray 500mlKonserwacja podwozi na pędzel Aspen


Środek na bazie bitumiczno kauczukowej chroniący podwozie samochodu przed oddziaływaniem czynników;mechanicznych takich jak uderzenia kamieni, woda, sól. Działa dźwiękochłonnie, tworzy wyraźną strukturę.Sposób użycia: Oczyścić, odtłuścić i osuszyć powierzchnię.

Nanosić przy pomocy pędzla. W celu rozcieńczenia dopuszczalne jest dodanie benzyny do lakierów, nie więcej niż 5-10%. Nie nanosić na elementy zawieszenia, silnika, skrzyni biegów, części hamulca, układu wydechowego.

Dostępne opakowania:
  • 1kg